NIEUWE TRAINERS VOOR DINDOA

ERMELO – Gert Jan Jansen wordt met ingang van het volgend seizoen hoofdtrainer van korfbalvereniging Dindoa. Eind juni maakte de 32-jarige Harderwijker kennis met de spelersgroep. Bij deze bijeenkomst werd tevens Ermeloër Jan Klomp voorgesteld als trainer voor het tweede senioren-team.

Jansen heeft vorige week zijn dienstverband bij hoofdklasser VADA 1925 uit Wageningen beëindigd. De eerste contacten tussen Jansen en Dindoa zijn begin dit jaar al gelegd. Hij voldeed aan de profielschets, die het Dindoa-bestuur had opgesteld. In eerste instantie ketste de besprekingen af, omdat Jansen niet voldoende tijd meende te kunnen vrijmaken voor het trainerschap.

Nieuw kampioenschap

“Ik wil er volledig voor gaan en meende, dat ik dat niet kon. Mijn werk en mijn gezin vragen zoveel tijd, dat ik de besprekingen heb afgebroken. Maar als je, zoals ik, met korfbal bent besmet, dan kom je er nooit meer vanaf. Ik kreeg spijt van mijn weigering, bovendien vind ik Dindoa een leuke vereniging en uiteindelijk kon ik wat regelen met mijn werk.” Jansen korfbalde zelf jarenlang bij De Meeuwen en kwam voor die ploeg tot twee jaar geleden uit in de overgangsklasse en in eerdere jaren in de hoofdklasse.

Jan Klomp trainde meer dan twee jaar het tweede team van korfbalvereniging Revival uit Terschuur. Ook had hij in de loop der jaren verschillende teams van Dindoa onder zijn hoede.

 

Waarnemend voorzitter Kees Snaterse meldde, dat het Dindoa-bestuur enthousiast is over de komst van beide ervaren trainers. Hij stelde, dat het beleidsplan van het bestuur voor de helft is ingevuld. In de zaalcompetitie is de ploeg immers gepromoveerd naar de overgangsklasse. Hij gaf de oefenmeesters de opdracht mee er alles aan te doen om nu ook in de veldcompetitie promotie te bewerkstelligen.

Snaterse meldde tijdens de bijeenkomst, dat de vereniging hoopt in oktober met de aanleg van een kunstgrasveld te kunnen beginnen en hij sloot zijn betoog dan ook af met de woorden: “Een nieuw veld, nieuwe trainers en een nieuw kampioenschap!”

De komende tijd ligt het korfbal stil. In de tweede week van augustus start Dindoa weer met de voorbereidingen voor de nieuwe veldcompetitie. De eerste wedstrijden zijn gepland in 
het eerste weekend van september.