Dindoa D1 is door de winst op DVO (3e in de poule) zeker van deelname aan het Nederlands Kampioenschap! In een bloedstollende 1e helft werd in Bennekom de rust ingegaan met 3-4. De 2e helft verliep soepeler en met nog 3 minuten op de klok prijkte er een mooie 4-10 op het scorebord. De eindstand: 6-11! Een prachtige prestatie met een vervolg op 17 maart in Koog Zaandijk.

 

Sinds lange tijd neemt er weer een Dindoa-team deel aan het NK. We gaan met de bus! De inschrijflijst ligt bij Dindoa op de bar in de kantine.  Er is al heel veel belangstelling. Dusdanig veel dat een bus voor 50 personen al vol is.

 

Wil je toch mee, en staat je naam niet op de lijst?  Geef je op als reserve en we kunnen met SMIT overleggen of er een grotere bus kan komen.

 

De kosten bedragen een tientje, contant af te rekenen bij het instappen in de bus.

We gaan er een echt Dindoa-feestje van maken.

 

Vertrek 8.15 bij Dindoa, en om ongeveer 17.15 uur zijn we weer thuis.