Afgelopen vrijdag, 9 februari was het dan eindelijk zover, de langverwachte Bingo. En met succes; om half negen was de kantine lekker gevuld en zaten 50 fanatieke deelnemers klaar om de nummertjes af te kruizen en mooie prijzen in ontvangst te nemen. Er waren vier ‘gewone’ rondes en een super ronde, waar de hoofdprijzen in de wacht gesleept konden worden. Dit waren een hotelovernachting bij Van de Valk, entreekaarten voor Walibi en een complete korfbalpaal. Uiteindelijk heeft de Bingo bijna €2000,- opgeleverd, die ten goede komt aan de renovatie van onze sporthal.

Vijf rondes voor €30,-
De een stond om vijf voor acht op de stoep, terwijl de ander om vijf voor half negen op zijn gemakje een plekje zocht. Als je alle rondes meedeed dan betaalde je €30,-. Flink bedrag zou je denken, maar de prijzen waren dan ook niet misselijk. Als een speelronde was afgelopen gingen alle Bingo-loten in de grote bak en werden er nog eens een paar leuke troostprijzen getrokken. Zo kon je een rondje bitterballen winnen of een plantenpakket van Florado. Ook is het borrelpakket van de Bourgondiër per opbod voor €65,- weg gegaan. Voordat we de laatste superronde ingingen besloten nog een aantal deelnemers extra Bingo-kaarten te kopen om hun kansen te vergroten. Of dat heeft geholpen… laten we in het midden. Er waren zelfs mensen digitaal aanwezig om een prijs uit te kiezen.

Wat staat er nog op de planning?
Kon je niet aanwezig zijn bij de Bingo..? Geen zorgen. Tijdens de laatste thuiswedstrijd van het eerste zullen we tijdens de rust wederom een aantal mooie prijzen verloten. Zorg dus dat je erbij bent. Ook heb je nog een mogelijkheid om een steentje bij te dragen tijdens de kledingmarkt. Hoe? Simpel, door kleding die je niet meer draagt (maar nog wel netjes is) in te leveren zodat we die tijdens de kledingmarkt kunnen verkopen. Donderdag 15 februari tussen 19.00 en 21.00 uur of vrijdag 23 februari tussen 16.00 en 19.00 uur kunt u uw kleding inleveren op Dindoa.

Sponsoren bedankt!
Alle prijzen zijn kosteloos ter beschikking gesteld door betrokken lokale ondernemers uit Ermelo en omstreken. Graag maken we ook hier van de gelegenheid gebruik om onze sponsoren te bedanken voor alle prijzen;

Voor de eerste ronde
een bioscoopkaartje van Kok experience, dinercheque van de Dorpskamer, kaarten van het Klimbos, kaartjes van de Wasplaat van Maas Hop en een fietspomp van Vliek Tweewielers.

Ronde twee
Een luxe slijptol van Van den Broek, VIP behandeling voor de wedstrijd van het eerste, een dag rijden in een Broekhuis-auto, een cadeaubon van Slagerij Gelderblom en haarproducten van Timeless Hairpassion.

Derde ronde
Een koffer aangeboden door Reislokaal, cadeaubon van de Molenear, twee specerijenboxen van Van Beekum, dinercheque van Peacocks en een uur bowlen in de Heerlijckheid.

Ronde vier
een goed gevulde borrelplank van De Bourgondiër, een dinercheque van de Dorpskamer, een cadeaubon van  Hendriks tenten en een Blue Shark Trui.

Superronde
Een hotelovernachting van Van der Valk, Korfbalpaal en kaarten voor Walibi.