Dindoa heeft afgelopen zaterdag de cruciale uitwedstrijd tegen Achilles uit Almelo met 9-13 gewonnen. Voor beide ploegen was de wedstrijd van groot belang, aangezien het verschil op de ranglijst voor aanvang van de wedstrijd slechts één punt bedroeg. Dankzij deze overwinning is Dindoa gestegen naar de vijfde plaats. Leanne Schimmel maakte haar debuut in de basis, op de plaats van Silvia de Kruijf.
Dindoa opende de score via een strafworp, die werd verzilverd door Peter van Marle. Achilles kwam al snel langszij door een afstandschot (1-1). Vervolgens ging de wedstrijd gelijk op. Dindoa nam een kleine voorsprong dankzij een score van Daniël de Bruijne uit een kleine kans. Een afstandschot van Achilles bracht de stand op 2-2. Door herhaaldelijke fouten in de verdediging van Achilles verdiende Dindoa wederom een strafworp, die Peter van Marle benutte. De thuisploeg vond de aansluiting via een schot van afstand. Dindoa schakelde een tandje bij en nam vastberaden afstand van Achilles. Doelpunten van Marnix Jonker, Marnelle de Groot en Peter van Marle (2x) zorgden voor een stand van 3-7. Aan beide kanten werd daarna een strafworp uitgedeeld en gescoord, waardoor het verschil van 4 doelpunten in stand bleef. Achilles knokte zich terug tot 5-8. Vlak voor de rust wisten beide ploegen binnen één minuut ieder eenmaal te scoren, wat leidde tot een ruststand van 7-9.
In de tweede helft bleek dat de wedstrijd nog niet beslist was. Zowel Achilles als Dindoa hadden moeite om tot scoren te komen. Dindoa nam het initiatief door een schot van grote afstand van Peter van Marle. Achilles gaf zich nog niet gewonnen en verkleinde het verschil tot 9-10 via achtereenvolgens een afstandschot en een kleine kans. Beide ploegen kregen op dit moment in de wedstrijd kansen om het heft in handen te nemen. Uiteindelijk breidde Dindoa haar voorsprong uit door drie doelpunten op rij te scoren. Allereerst maakte Marnix Jonker een doelpunt uit een kleine kans. Arjen Tjeerd Kars maakte hierna zijn opwachting. Vervolgens werd een vrije bal door Saskia van den End koelbloedig benut. Het slotakkoord kwam voor rekening van Peter van Marle vanaf de strafworpstip. Hiermee werd de eindstand op 9-13 bepaald, waardoor Dindoa de punten mee naar Ermelo kon nemen.
Doelpunten Dindoa: Peter van Marle (6), Marnix Jonker (4), Saskia van den End, Daniël de Bruijne en Marnelle de Groot (allen 1).
Dindoa 2 gaf in een spannende slotfase de winst uit handen en speelde met 6-6 gelijk tegen Achilles 2.
Dindoa 3 versloeg ASVD 4 overtuigend met 15-9 en stelde op deze manier het kampioenschap veilig.
Dindoa A1 deed goede zaken door het behalen van een 5-9 overwinning in de uitwedstrijd tegen WION A1.
Aanstaande zaterdag speelt Dindoa 1 in Maartensdijk tegen de ongeslagen koploper TZ. In deze wedstrijd heeft Dindoa niets te verliezen, maar er liggen zeker kansen om de goede reeks voort te zetten. Dindoa 2 speelt in Kampen tegen Wit-Blauw 3. Voor Dindoa A1 staat de uitwedstrijd tegen PKC / Cafébar A2 op het programma.